foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Uczeń, od którego nie wymaga się nic takiego, czego zrobić nie może, nigdy nie zrobi wszystkiego, co może.

Szkoła Podstawowa w Kamieniu

Szkoła z klasą

Prawa autorskie

Odwiedziny strony

Dzisiaj1
Wczoraj188
W tygodniu919
W miesiącu3542
Łącznie610453

Twoje dane

  • IP: 18.234.97.53
  • Przeglądarka unknown
  • Browser Version: unknown
  • System unknown

Kto jest online

2
Online

sobota, 24, październik 2020 00:24

Udział w projekcie Tradycyjny sad

Europejski Fundusz Społeczny

FEWER

UEEFS L kolor

SKS

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

KALENDARZ UROCZYSTOŚCI I WYDARZEŃ SZKOLNYCH

W  SZKOLE  PODSTAWOWEJ W KAMIENIU

2017/2018

    Kompetencje

Zadania, wydarzenia, czynności

Termin

Odpowiedzialni

 Uwagi 

Porozumiewanie

 się

w języku

ojczystym;

*Narodowe czytanie

*Pasowanie na czytelników – zapis

  do biblioteki szkolnej ucz. klasy

   pierwszej.

*Święto Pluszowego Misia.

*Redagowanie życzeń na kartkę

  świąteczną i nie tylko.

*Konkursy polonistyczne i

  recytatorskie.

*Kółko teatralne.

*Przeglądy, warsztaty teatralne

*Zapobieganie niepowodzeniom

  szkolnym, organizowanie pomocy.

*Wyjazd do kina teatru.

*Święto biblioteki szkolnej.

*Dyskusje, wystąpienia publiczne,

  Przemówienie, prezentacje.

  IX

 I –II

XI

 XII

 III

Cały rok

 V – VI

Cały rok

Cały rok

 X – XI

 IV – V

    V

Cały rok

 Dyrektor,

nauczyciele

poloniści

A.Ordyniak

K. Wypych

A. Ordyniak

W. Bartosik

K. Wypych

A. Szczepanik

R. Janaszczyk

Wszyscy nauczyciele

A.Pleśnierowicz.

N. Pyrzyńska Dolny

B. Kulawinek

J. Kędzia

B. Kulawinek

Wszyscy nauczyciele

Wychowawcy klas

A.Ordyniak

W. Bartosik

K. Wypych

A. Szczepanik

Poloniści, wszyscy nauczyciele

 

Porozumiewanie

się

w  języku  obcym;    

*Konkurs na najpiękniejszą dynie na

  Holloween.

*Dzień języków obcych.

*Spelling Bee – konkurs literowania

angielskich słówek.

X –XI

26 XI

  III

I.Kliś wychowawcy klas

Wychowawcy klas

I. Kliś

E .Michalak

I. Kliś

Kompetencje

matematyczne

i podstawowe

kompetencje

naukowo-

techniczne;

*Wycieczka do Gołuchowa -–  zapoznanie z historią zamku książąt Czartoryskich, zwiedzanie Muzeum Leśnika, wizyta w zagrodzie zwierząt.

*Konkurs ekologiczny w Kosmowie

*Pomoc zwierzętom ze schroniska

*Konkurs z przyrody ,,Salamandra”

*Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

*Kangur- Międzynarodowy Konkurs

  Matematyczny

*Powitanie wiosny 

Światowy Dzień Liczby ,,PI”

*Wycieczka krajoznawcza na

  zakończenie roku szkolnego

*Wycieczka do oczyszczalni ścieków

   i wysypiska śmieci

  IV-V

  XII

  IX

  III

  III

   VI

 D. Szumski

A.Ordyniak

B.Otrębska

K.Siara

M. Zapart

A.Ordyniak

E. Grzelak      

O. Leśniak

O.Leśniak

E. Grzelak

A. Szczepanik

K. Wypych

E.Grzelak

O.Leśniak

A. Szczepanik

K. Wypych

Wychowawcy klas

A.Ordyniak

Kompetencje

informatyczne;

*Konkurs fotograficzny – Boże

  Narodzenie w obiektywie.

*Konkurs na E – kartkę świąteczną

*Bezpieczny internet  

XII

XII,III

Cały

rok

A. Pleśnierowicz

B.Kulawinek

R. Janaszczyk

R. Janaszczyk

Umiejętność

uczenia się;

*Nauka pływania -  wyjazd na basen

*,,Śniadanie daje moc’’

*Życzenia świąteczno – noworoczne

 ,, Jasełka”, aukcja ozdób

  świątecznych

 *Kiermasz Bożonarodzeniowy

*Szkolny Konkurs Recytatorski

  dla klas I i  III

*Gminny Konkurs Recytatorski

*Spelling Bee- konkurs literowania

   angielskich słówek

*Konkurs z wiedzy o krajach

  niemieckojęzycznych

*KANGUR – Międzynarodowy

  Konkurs Matematyczny

*Konkursy polonistyczne, gminne,

   Powiatowe

*Wycieczki do kina, teatru, biblioteki

*Powitanie wiosny połączone z obchodami ,,Dnia Ziemi”

*Konkurs wiedzy o sporcie

*Wycieczka do Kalisza do Straży

  Miejskiej, na dworzec PKP,

*Dzień Matki

*Dzień Dziecka połączony z

  obchodami Dnia Sportu

*Egzamin na kartę rowerową

XII

II- III

V

III

III

Cały

Rok

III –IV

   IV

  V

   V

  VI

V  -VI

K. Wypych

A. Szczepanik

A. Zaćmińska

R. Janaszczyk

E. Michalak

J. Kędzia

K.Wypych

A.Szczepanik

A. Pleśnierowicz

B. Kulawinek

N.Dolny

I. Kliś

A. Kwiatkowska

E. Michalak

O. Leśniak

E. Grzelak

B. Kulawinek

A. Pleśnierowicz

J. Kędzia

A. Pleśnierowicz

B. Kulawinek

J. Kędzia

A.Ordyniak

M. Zapart

K. Wypych

A. Szczepanik

J. Kędzia

K. Wypych

A. Szczepanik

K. Wypych

A. Szczepanik

J. Kędzia

M. Zapart

K. Siara

Według

potrzeb

Kompetencje

 społeczne

 i obywatelskie;

*Inauguracja roku szkolnego

*Ślubowanie i pasowanie uczniów

  klasy I

*Dzień Przedszkolaka

*Sprzątanie świata

*Wybory do samorządu szkolnego

*Wyjazd do Łęczycy – zwiedzanie zamku królewskiego Kazimierza Wielkiego.

*Spotkanie z policjantem

*Zbiórka makulatury

*Dzień Edukacji Narodowej

*Wycieczka integracyjna dla klas

    młodszych I i III

*Święto Zmarłych

*Pomoc zwierzętom ze schroniska

*Obchody święta – 11 listopada

*Wielka Orkiestra Świątecznej

   Pomocy

*Bal Karnawałowy

*Dzień Babci I Dziadka

*Świat wokół nas – preorientacje

  Zawodowe, wycieczki, spotkania

*Spotkanie z ciekawymi ludżmi

*Obchody rocznicy  uchwalenia

  Konstytucji  3 Maja – Święto Flagi

*Dzień Matki

*,,Noc Trzecioklasisty”

*Dzień Dziecka i Dzień Sportu

*Karta rowerowa

*Turnieje sportowe

 IX

13 X

    IX

   IX

   IX

  XI-XII

Cały rok

  13X

  13 X

   XI

Cały rok

  XI

   I

  II

  

   I

Cały rok

    V

    V

V – VI

   VI

IV – V

cały rok

Wszyscy n-le

K. Wypych

B.Otrębska

K.Siara

M.Kupaj

A.Ordyniak

M.Zapart

A.Ordyniak

M. Zapart

D.Szumski

K. Wypych

A. Szczepanik

A. Zaćmińska

Ksiądż

Wszyscy nauczyciele

K. Wypych

A.Szczepanik

Wychowawcy klas

B. Otrębska

M. Kupaj

I.Zapart

K.Siara

D.Szumski

R.Janaszczyk

B.Otrębska

I.Zapart

M.Kupaj

B.Otrębska

A. Szczepanik

K. Wypych

E.Grzelak

D.Szumski

R.Janaszczyk

K.Wypych

A.Szczepanik

A.Szczepanik

K.Wypych

Wszyscy nauczyciele

K. Siara

M.Zapart

Inicjatywność

i przedsiębiorczość;

*Konkurs na najpiękniejszy różaniec

*Życzenia świąteczno – noworoczne

  ,,Jasełka”, aukcja ozdób

   świątecznych – Kiermasz

   Bożonarodzeniowy

*Loteria fantowa z okazji Dnia Babci 

   i Dziadka

    X

   XII

    I

A. Zaćmińska

A. Zaćmińska

E. Michalak

J. Kędzia

K. Wypych

A. Szczepanik

                  

                           Świadomość

i ekspresja

kulturalna.

*Wycieczka do Gołuchowa – zapoznanie z historią zamku książąt Czartoryskich, zwiedzanie Muzeum Leśnika, wizyta w zagrodzie zwierząt.

*Narodowe czytanie ,,Wesele”

  Stanisława Wyspiańskiego

*Wycieczka literacka – biblioteka,

   teatr

*Wystawa prac z darów jesieni.

*Święto zmarłych – opieka nad

  Grobami.

*Wróżby andrzejkowe – dyskoteka

*Mikołajki

*Konkurs na najpiękniejszą dynie na

 Holloween

IV – VI

 IX

IX – VI

    X

   XI

  XI

6 XII

  XI

D. Szumski

Dyrektor, nauczyciele poloniści

B. Kulawinek

K. Wypych

A. Szczepanik

Wychowawcy klas

Ksiądz

M. Zapart

A.Ordyniak

N.Pyrzyńska- Dolny

A. Szczepanik

K. Wypych

I.Kliś

 

 

 

 

Dzień chłopaka 09.30.2015 12:00 Dni

Kalendarz

październik 2020
pwścpsn
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Imieniny

Wczoraj Marleny Seweryna Dzisiaj Rafala Marcina Jutro Darii Wilhelminy

Nasza lokalizacja

My w projekcie Erasmus

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa w Kamieniu Rights Reserved.

Strona Zespołu Szkół w Kamieniu Darmowe pozycjonowanie Darmowy katalog stron Katalog 4find.eu Darmowy katalog stron